LEFKOŞA OTELLERİ

EN İYİ LEFKOŞA OTELLERİ

Lefkoşa, Kıbrıs adasının ortasında yer almaktadır. Kıbrıs Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne başkentlik yapmaktadır. Kıbrıs'ın iş ziyaretleri için özellikle ziyaret edilen en kalabalık kentidir. Çoğu firma için kültür, turizm, ticaret ve ulaşım merkezidir. Lefkoşa, sıcak, yarı kurak bir iklime sahiptir. Temmuz ve ağustos ayları Lefkoşa için en sıcak aylardan ikisidir.

En İyi Lefkoşa Otelleri de iş amaçlı yapılan ziyaretlerde konaklama ihtiyacı sebebiyle tercih edilebilir. Genel olarak şehir Otelleri olmaları açısından yarım pansiyon olarak hizmet veren Lefkoşa Otelleri sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ikram edilmektedir. Otellerde açık havuz, açık büfe, bar, otopark ve internet bulunmaktadır. Lefkoşa da eğlence mekanları oldukça fazladır.

Lefkoşa'da bulunup ziyaret edilmesi gereken yerler ise; Girne Kapısı, Venedik Sütunu, Barbarlık Müzesi, Selimiye Cami, Bedesten, Büyük Han, Lefkoşa Surları, Derviş Paşa Konağı, Kuzey Kıbrıs Yüksek Mahkemesi, Dereboyu Caddesi bunlardan başlıcalarıdır

Rezervasyon