NEDEN KIBRIS

Kıbrıs'ta görülmesi gereken yerleri gezmek, doğal güzellikleri görebilmek, kültürel değerleri tanımak, yöresel lezzetleri tatmak, mükemmel fotoğraflarla bu anları kalıcı kalmak adına çıkacağınız turlar ile maceranın tadına varabilirsiniz. Kıbrıs kültür turu ile deniz, güneş ve eğlencenin yanında adanın tarihini, kültürünü, sanatını ve gurme lezzetlerini de tanıyabilirsiniz.

Pratik ve Ekonomik


Kıbrıs kültür turları sayesinde hem pratik hem de ekonomik şekilde, detaylı planlanmış kültür gezileri ve tecrübeli rehberlerle adanın tüm geçmişine hakim olabilir, antik kent, ören ve müze gibi önemli mekanları gezebilir ve Kıbrıs adasının kültürünü her yönden tanıyabilirsiniz. Bu kültür turları ile hem mükemmel bir tatil yapabilir hem de Kıbrıs'ın kentlerini ve tarihi duraklarını keşfedebilirsiniz.

Çocuklu Aileler ve Yetişkinlere Alternatif Oteller


Harika bir ada olan Kıbrıs'ı ziyaret eden herkes, neden Kıbrıs sorusunun cevabını alır. İster çocuklu ister yetişkin olsun herkese hitap eden muhteşem otellerin bulunduğu bir adadır. Harika denizi ile istenilen tarz mekanları ile Kıbrıs tam bir tatil cenneti denebilir. Altın renkli kumsalları, pırıl pırıl suları ve verdiği huzur açısından görülmeye değer bir ülkedir.

Kavurucu sıcakları sevmeyenler için İlkbahar ve Sonbahar mevsimleri önerilir iken, güneşin tadını çıkarmak isteyenler için de yaz ayları oldukça idealdir. Sadece deniz değil bunun yanında doğa yürüyüşleri yapılabilir, bisiklet sürülebilir ve hatta deniz sporları için keyifli zamanlar geçirirsiniz. Hayatın karmaşıklığından ve şehirlerin gürültüsünden uzaklaştırarak en çok turist akınına uğrayan ada olma özelliği bulunur.

Kıbrıs’ta Gece Hayatı Nasıldır?


Kıbrıs’ta gündüzleri keyifli geçireceğiniz gibi akşamları da eğlence mekanlarında stres atabilirsiniz. Her yaş grubuna hitap eden eğlence anlayışına sahip olması dolayısıyla akşamınızı ve hatta gecenizi renkli hale getirirsiniz. Fiyatlar konusunda mekanın kalitesi ve popüler olup olmadığına göre değişiklik gösterir.

Genel olarak dokuzdan sonra pek çok mekan açılır. Kıbrıs’ın en çok tercih edilen adalardan biri olmasının sebebi ise gece hayatının çok renkli olmasından kaynaklanır. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek mümkündür. Yemek konusunda harika bir mutfağa sahip olan Kıbrıs’ın en meşhur yemeği şeftali kebabıdır. Unutulmaz tatillerin başında Kıbrıs'ın gelmesinin diğer nedeni de casinoların olmasıdır.

Rezervasyon